MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7819305
nr 781 9305
Byrå
Tidigt 1900-tal, Mahogny, längd: 84, djup: 47, höjd: 80
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
550 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 17:38:28
300 kr
500 kr
500 kr